Polska wersja jzykowa Angielska wersja jzykowa
###

Kadra

Naszą kadrę tworzą kreatywni i wykwalifikowani pedagodzy, lektorzy języka angielskiego, zespół psychologów, logopeda oraz instruktorzy zajęć dodatkowych. Celem pracy całego zespołu jest zapewnienie dzieciom wychowania i edukacji na najwyższym poziomie.

 

EDYTA ZAKRZEWSKA - DYREKTOR

JUSTYNA MARCINIAK - WYCHOWAWCA POLSKOJĘZYCZNY

AGATA OSTROWSKA - WYCHOWAWCA POLSKOJĘZYCZNY

AGNIESZKA PICH - WYCHOWAWCA POLSKOJĘZYCZNY

MONIKA KORZYBSKA - WYCHOWAWCA POLSKOJĘZYCZNY

SYWIA BUDZINSKA - WYCHOWAWCA POLSKOJĘZYCZNY

DOROTA CHARĄŻKA - WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY

DARIA SEROCZYŃSKA - WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY

AGNIESZKA PUTEK - NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jestem nauczycielem języka angielskiego - to moja pasja i hobby, czas wolny iżycie zawodowe. W ciągu kilku lat miałam przyjemnośc  pracować zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Praca z dziećmi daje mi najwięcej satysfakcji a największą nagrodą jest uśmiech dzieci, dlatego dokładam wszelkich starań, by swoimi zajęciami przyczynić się do ich radości. Przez wiele lat mieszkałam, kształciłam i pracowałam zawodowo w Wielkiej Brytanii. Na codzien posługuję się językiem angielskim nie tylko w pracy, ale i w domu z mężem Christopherem oraz naszym rocznym synkiem Olivierem.

CHRISTOPHER SMITH - NATIVE SPEAKER

MAGDALENA SOBANIEC – FIZJOTERAPEUTA DZIECIĘCY Z UPRAWNIENIAMI PEDAGOGICZNYMI

 

 MICHAŁ JABŁUCKI - NAUCZYCIEL RYTMIKI

 Od najmłodszych lat przejawiałem zdolności i zainteresowania muzyczne. Zanim rodzice posłali mnie do ogniska muzycznego (1992-1996r) uczyłem się samodzielnie, ze słuchu grać na akordeonie, keyboardzie i flecie. W latach 1996-2001 obok uczęszczania do liceum kształciłem się pod okiem wybitnych fachowców w Studium Organistowskim w Kielcach. Po zdaniu matury postanowiłem nadal rozwijać swoją miłość do muzyki, oraz chęć dzielenia się wiedzą z innymi wybierając studia na wydziale pedagogicznym w Akademii Świętokrzyskiej o kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Studia te ukończyłem w 2005r z wynikiem bardzo dobrym. Podczas ostatniego roku studiowania rozpocząłem pracę z dziećmi w Prywatnym przedszkolu muzycznym na stanowisku nauczyciela rytmiki, chóru oraz gry na fortepianie. Po dwóch latach pracy na tym stanowisku postanowiłem skupić się na prowadzeniu zajęć rytmiki zakładając w tym celu własną działalność gospodarczą. Od roku 2007 współpracuję z placówkami które cenią moje doświadczenie, zdolności, oraz kontakt z dziećmi.   

JUSTYNA KUSZEWSKA - PSYCHOLOG, COACH, TRENER

Wieloletnia terapeutka dzieci i osób dorosłych z autyzmem. Ukończyła Szkołę Coachów oraz Szkołę Trenerów Biznesuw Grupie Trop. Stworzyła własny program wsparcia i pracy z rodzicami "Rodzic też Człowiek" (www.rodzictezczlowiek.pl). Prowadzi szkolenia, warsztaty, coachingi indywidualne i grupowe dla rodziców, którzy są zmęczenie rutyną, zestresowani i zabiegani. Pomaga im osiągnąć spokój wewnętrzny i towarzyszy podczas drogi  douzyskania równowagi we wszystkich sferach życia. Propagatorka ideii "szczęśliwy rodzic - szczęsliwe dziecko". Od 2008r. sama jest mamą.  Współpracuje z przedszkolami. Od września 2014 pełni dyżur psychologiczny w naszym przedszkolu.

KONRAD BARANIECKI - INSTRUKTOR - SZKOŁA SZTUKI WALKI MŁODZI WOJOWNICY  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualności

Promocja

 

 

grupa 2 latków

Zapraszamy do kameralnej grupy dla dzieci 2 letnich.  Wykorzystujemy własny autorski program pracy, który koncentruje się na wspieraniu rozwoju dziecka w zakresie strefy emocjonalnej, społecznej, poznawczej i fizycznej.

"Zerówka" już we wrześniu 2017

Prowadzimy nabór do zerówki na rok szkolny 2017/18. W pracy dydaktycznej korzystamy między innymi z metody Dobrego Startu, która rozwija funkcje niezbędne przy nauce pisania i czytania.

przedszkole dwujęzyczne Kabaty, Konstancin, Wilanów

Przedszkole językowe Świat Dziecka

 

Przedszkole dwujęzyczne podwórko

przedszkole Świat dziecka

Przedszkole Wilanów, Kabaty, Konstancin

 

czytaj więcej ...