###########

Organizacja Urodzin

Urodziny dla Dzieci

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego Dziecka. Dlatego aby ten dzień był niezapomniany dla Twojej Pociechy zapraszamy do organizacji przyjęcia urodzinowego w Przedszkolu Świat Dziecka. 

 Do dyspozycji dzieci przeznaczona jest sala o powierzchni 70 m2,w której odbywają się gry, zabawy, dyskoteka oraz wiele innych atrakcji dla dzieci.

Zabawa toczy się wedle wybranego wcześniej przez dziecko scenariusza, dostosowanego do wieku i zainteresowań Dzieci.

Na życzenie możemy przygotować pełną tematyczną dekorację, która tworzy niesamowitą atmosferę.

Przedszkole dysponuje również pięknym ogrodem, gdzie można zorganizować przyjęcie lub piknik plenerowy.

Na Państwa życzenie możemy przygotować pełną ofertę cateringu na przyjęcie.Aktualności

Karnawałowa Promocja

 

 

grupa 2 latków

Zapraszamy do kameralnej grupy dla dzieci 2 letnich.  Wykorzystujemy własny autorski program pracy, który koncentruje się na wspieraniu rozwoju dziecka w zakresie strefy emocjonalnej, społecznej, poznawczej i fizycznej. 

"Zerówka" metodą Dobrego Startu prof. Bogdanowicz

Prowadzimy nabór do zerówki na rok szkolny 2015/16. W pracy dydaktycznej korzystamy między innymi z metody Dobrego Startu, która rozwija funkcje niezbędne przy nauce pisania i czytania.

Dzień otwarty - 16.05.2015

Zapraszamy na Dzień Otwarty w naszym przedszkolu 16 maja 2015 (sobota) w godzinach 11 - 13. W programie między innymi animacje oraz warsztaty kreatywne dla dzieci i rodziców.

Bajecze wakacje w "Świecie Dziecka"

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2 - 7 lat na bajeczne półkolonie do naszego przedszkola. Cena tygodniowego turnusi wynosi 350 zł. Więcej informacji pod numerem tel: 606 138 988 lub 881 939 233


Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016

Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2015/2016. Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się do 30 kwietnia 2015 podpisać z nami umowę zapewniamy zwolnienie z opłaty wpisowego. Serdecznie zapraszamy.

 

 

czytaj więcej ...