############

Organizacja Urodzin

Urodziny dla Dzieci

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego Dziecka. Dlatego aby ten dzień był niezapomniany dla Twojej Pociechy zapraszamy do organizacji przyjęcia urodzinowego w Przedszkolu Świat Dziecka. 

 Do dyspozycji dzieci przeznaczona jest sala o powierzchni 70 m2,w której odbywają się gry, zabawy, dyskoteka oraz wiele innych atrakcji dla dzieci.

Zabawa toczy się wedle wybranego wcześniej przez dziecko scenariusza, dostosowanego do wieku i zainteresowań Dzieci.

Na życzenie możemy przygotować pełną tematyczną dekorację, która tworzy niesamowitą atmosferę.

Przedszkole dysponuje również pięknym ogrodem, gdzie można zorganizować przyjęcie lub piknik plenerowy.

Na Państwa życzenie możemy przygotować pełną ofertę cateringu na przyjęcie.Aktualności

Karnawałowa Promocja


Dwujezycznosc stosowana w naszym przedszkolu powoduje, że dzieci w zasadzie nie uczą sie lecz doświadczają języka angielskiego w prawdziwych sytuacjach życiowych, co  daje znakomite efekty  w znajomości języka obcego. W każdej grupie jeden z dwóch nauczycieli posługuje się biegle jezykiem angielskim, dzięki czemu moze skutecznie i na wysokim poziomie wprowadzać Dzieci w świat języka angielskiego. Zajecia dydaktyczne sa takze prowadzone w jezyku angielskim zgodnie z autorskim programem.

Nabór do ZERÓWKI - metoda DOBREGO STARTU

Zapraszamy Dzieci do naszej zerówki, która realizować będzie Program Rocznego Przygotowania Przedszkolnego w roku 2014/2015. W programie m.in. nauka czytania i pisania, doskonalenia percepcji wzrokowej i słuchowej, rozwijanie umiejętności matematycznych, logiczne myślenie oraz kształtowanie odporności emocjonalnej, potrzebnej dzieciom do pokonywania trudności. Zerówkowicze są zwolnieni z opłaty wpisowego. Serdecznie zapraszamy

BEZPŁATNY OKRES ADAPTACYJNY

Zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami na bezpłatny 2 tygodniowy okres adaptacyjny w terminie od 18 sierpnia do 30 sierpnia w godzinach pracy przedszkola: 7-18. Chęć udziału w okresie adaptacyjnym prosimy zgłaszać telefonicznie: 606 138 988 lub droga mailową: przedszkoleswiatdziecka@onet.pl

 LETNIA PROMOCJA

Rodzice, którzy zdecydują się zapisać swoją Pociechę do naszego przedszkola do 30 lipca 2014 zaplaca 50% nizsze wpisowe. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas wraz z Dziecmi.

DZIEŃ OTWARTY  - 28 CZERWCA

Zapraszamy w sobotę 28 czerwca w godzinach 11-13 na  NA DZIEN OTWARTY, podczas którego będzie można obejrzeć przedszkole oraz porozmawiac na temat pracy naszego przedszkola. Podczas Dnia Otwartego odbędą się także warsztaty artystyczno-plastyczne dla Rodziców i Dzieci w wieku 2-6 oraz wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do grupy 2 -latków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców jak i dbając o kompleksowy rozwój Dzieci w naszym przedszkolu powstałą kameralna grupa 2 latków, w której  zgodnie z nową ustawą MEN dzieci mogą realizować roczny obowiązek przygotowania przedszkolnego. Znakomite warunki lokalowe, własna kuchnia oraz przede wszystkim znakomita Kadra Dydaktyczna gwarantuje bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój Państwa Pociech. Proponujemy autorstki program dydaktyczny stymulujacy indywidualny rozwoj Dziecka. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego przedszkola wraz z Dziećmi

czytaj więcej ...